Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Aktuality

VÝLUKA PROVOZU INDOOR GOLFU DO 29. PROSINCE14.12.2018

Milí golfisté, rádi bychom vám dali dostatek prostoru na klasické předvánoční činnosti, a taky jsme rozhodli vám dát k Vánocům pěkný dárek. 

Proto se bude do 29. prosince opravovat Indoor golf, abyste si ho užili po novém roce v maximálním možném komfortu. 

Děkujeme za pochopení. 

 

Více…
ZIMNÍ HŘIŠTĚ - PROVOZNÍ DOBA11.12.2018

Upozorňujeme golfisty, že hřiště je otevřeno pouze v případě plusových vekovních teplot. Doporučujeme vždy před návštěvou kontaktovat golfovou recepci, kde vám sdělí aktuální situaci. Děkujeme za pochopení. 

Všem hráčům je bez omezení k dispozici Indoorgolf. 

Více…
UKONČENÍ PROVOZU DRIVING RANGE A VENKOVNÍCH CVIČNÝCH PLOCH 2.12.26.11.2018

Vážení golfisté, v neděli 2. prosince bude posledním dnem v letošním roce, kdy bude v provozu venkovní driving range od 8 do 18 hodin. Provoz také ukončuje akademie a vekovní cvičné plochy. Poté vám bude po celou dobu zimního období k dispozici vnitřní tréninkové zázemí - Indoorgolf s 5 podložkami, jemně modelovaný green a chipping podložka pro trénink krátké hry. Hala je otevřena denně (s výjimkami během Vánočních svátků, pro hromadné rezervace a dětské tréninky) od 8 do 20 hodin. Odbavení do Indoorgolfu probíhá na hotelové recepci. Zimní hřiště je do odvolání otevřeno 8 - 15 hod. 

Více…
ZMĚNY PROVOZU V KLUBU - ZIMNÍ OBDOBÍ13.11.2018

Vážení golfisté, chystáte se hrát golf do Kostelce? Věnujte, prosíme, pozornost důležitým informacím týkajícím se zimního provozu hřiště a klubu.

Více…
POSLEDNÍ LETOŠNÍ LEKCE "HRAJ GOLF, ZMĚŇ ŽIVOT" 11.11.1.11.2018

V neděli 11. listopadu proběhnou poslední 2 lekce v rámci projektu Bav se golfem - Hraj golf, změň život. V případě, že jste si zakoupili balíček, nebo jste dostali poukaz, který jste ještě nevyčerpali, využijte poslední příležitost, aby Váš voucher nepropadl. 

Více…
VÝSLEDKY ELEMENTS & GCLKO HCP TOUR29.10.2018

V neděli 28. října proběhlo vyhodnocení letošní ELEMENTS & GCLKO HCP TOUR. Hráči, kteří se umístili na nejvyšších pozicích ve svých kategoriích si převzali poháry a ceny z rukou ředitele společnosti GIENGER spol. s r.o., Dipl. Ing. Vítězslava Hanáka, Ph.D., pod kterou značka interiérových a koupelnových studiií Elements patří. Gratulujeme vítězům, kteří si odnesli nejen hodnotné dárky od partnera, ale také slevy na herní FEE na příští rok. 

Více…
ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY V GOLFOVÉM KLUBU28.10.2018

Od 29. října dochází ke změně porovozní doby v golfovém klubu. Změny se týkají jak golfové recepce, tak hřiště. 

Více…
SVAŘÁKOVÝ TURNAJ O KOSTELECKÉHO KAPŘÍKA27.10.2018

Startovní listina je zveřejněná na serveru. 

Více…
SVAŘÁKOVÝ TURNAJ O KOSTELECKÉHO KAPŘÍKA18.10.2018

Státní svátek 28. října oslavíme na golfu v Kostelci tradičním a oblíbeným Svařákovým turnajem o Kosteleckého kapříka. 

Kapacita turnaje je již téměř vyčerpaná, proto, pokud se ještě rozhodujete, neváhejte. Celé dění turnaje se tentokrát přesune z klubovny k rybníku za 4. jamkou, kde budou pro hráče připravné všechny dobroty. 

Ceny pro vítěze budou již tradičně šupinaté. 

Více…
OMEZENÍ HŘIŠTĚ I DRIVING RANGE V SOBOTU 20. ŘÍJNA15.10.2018

Omlouváme se golfistům, ale z důvodu konání uzavřené akce bude v sobotu 20. října bude omezena hra na hřišti od rána až do 16 hodin a provoz driving range a akademie bude plně omezen po celý den. Děkujeme za pochopení. 

Více…
Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz