Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.tycko.cz

Přecházíme na TÝČKO - nový rezervační systém

Vloženo: 29. 04. 2023 16:59

Milí golfisté, přicházíme s velkou novinkou. Od 1.května 2023 přecházíme na nový rezervační systém golfové hry TÝČKO.

Jak si budete moci nyní rezervovat hru?


1) Webový rozcestník Týčko

Jediný portál pro rezervaci na všech hřištích v České republice a na Slovensku.

Na adrese tycko.cz a tycko.sk najdou golfisté a golfistky kompletní výběr všech golfových hřišť v České republice a na Slovensku. Na tomto portálu je možnost vyhledat si jakékoliv hřiště a pokud není možné rezervovat hru přímo na Týčku, je zájemce o hru přesměrován jedním kliknutím na rezervační stránku hřiště na Tee Time. U hřišť bez on-line rezervačního systému jsou k dispozici telefonické a emailové kontakty na recepci. Tak je zachován maximální komfort pro hráče.

Týčko je perfektně optimalizováno pro mobilní zařízení a pokud si jeho ikonku přidáte do oblíbených na ploše telefonu nebo v prohlížeči jako oblíbenou stránku do lišty, bude se portál chovat obdobně jako jakákoliv mobilní aplikace.

Týčko Kostelec

2) Rezervační stránka našeho hřiště

Tu najdete na adrese https://eshop.gclk.cz/rezervace nebo se na ni dostanete proklikem ze stránek www.gclk.cz (v liště záložek odkaz Rezervace hry). Rezervační stránka je optimalizovaná pro mobil a rezervace na ní je velmi snadná. Pokud si navíc přidáte ikonku rezervační stránky na plochu mobilního telefonu, jedním kliknutím se dostanete k rezervaci stejně, jako když přistupují do jakékoliv mobilní aplikace. Pokud preferujete rezervaci přes web, také tam doporučujeme přidat si stránku rezervace mezi oblíbené stránky.
Pokud hrajete na některém hřišti opakovaně, toto je Vaše nejrychlejší cesta k on-line rezervaci. Na rezervační stránce si navíc můžete vytvořit po přihlášení svůj profil, což Vám zjednoduší rezervaci dalších her. Přihlášení je shodné jako pro eshop.gclk.cz

Ukázka rezervační stránky hřiště:

Rezervační stránka Týčko Kostelec

Celý postup rezervace jak na mobilu, tak i na webu najdete v následujících dvou krátkých  videích:

Snadná on-line rezervace z mobilního telefonu
https://www.loom.com/share/283cdd07d72e49d59ff85a894967db62

Snadná on-line rezervace z webového prohlížeče
https://www.loom.com/share/2903be185a474b20919e7ac8a1acb74e

3) Mobilní aplikace Týčko

Bez appky by to nešlo. Ne technicky, ne co se komfortu hráčů týče, ale appka je svatý grál, proti kterému nemá smysl bojovat. Rezervace v aplikaci bude probíhat identickým způsobem jako na webovém portálu, takže se budete dobře orientovat. O aplikaci platí stejně jako o portálu, že bude fakticky jen rozcestníkem, kde si najdete hřiště, na kterém chcete hrát a rezervovat hru. Samotná rezervace a komunikace již probíhá na přímo s daným hřištěm. Aplikace Týčko na AppStore a Google Play by měla být zveřejněna na přelomu května a června tohoto roku.

 

Milí golfisté, věříme, že toto je krok správným směrem a přinese nám to do budoucna mnoho výhod a zlepšení. Přesto Vás prosíme o shovívavost a trpělivost v začátcích, i pro nás je vše nové. V případě jakýchkoli otázek se na nás neváhejte obrátit.

za tým GCLK

Jitka Cupáková, manager

tel.: 739 079 911

email: jitka.cupakova@gclk.cz

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz