Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.tycko.cz

O klubu

 

Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

 

je zapsaný spolek. Jeho působnost je výhradně spojena s poskytováním služeb v golfovém sportu v areálu Lázní Kostelec u Zlína. Sdružuje milovníky tohoto krásného sportu a organizuje golfové turnaje vážné i nevážné a jiné golfové akce. 

 

Velký důraz klademe na  komplexní výchovu a rozvoj golfových dovedností u dětí a mládeže. 

V klubu funguje souběžně několik tréninkových skupin pro děti, které vedou naši kluboví trenéři a cvičitelé. 

V létě pořádáme také příměstský golfový tábor. 

 

Individuální výuku golfové hry lze dohodnout klubových trenéru, od lekcí pro úplné začátečníky zakončených zkouškou golfové způsobilosti, tak kondiční tréninky pro zlepšení výkonnosti. 

 

Náš klub je také zapojen do nové platformy ČGF - Bav se golfem, která je určena pro golfové nováčky, kteří se chtějí s golfovým sportem seznámit a získat základy hry. 

 

Klubovna

 

- - -

 

Centrem dění zdejšího golfového klubu je Restaurace 19. Jamka.  Ta je současně využívána jako klubovna a poskytuje zázemí nejen při golfových turnajích a dalších akcích. 
Navštívit ji může každý, kdo rád stráví čas v příjemném stylovém prostředí nebo se rád kochá kouzelným výhledem do okolní krajiny z předzahrádky restaurace.


V posledních letech interiér doznal řadu změn.
Nejviditelnější úpravy proběhly během rekonstrukce nereprezentativní části po původní kabině golfového simulátoru.

Zde nově vznikl důstojný multifunkční prostor, který bude možné využívat nejen pro běžné účely restaurace, ale také pro nejrůznější školení, semináře, oslavy nebo diskotéky. Za návrhem nynější podoby, stojí ing. Miroslav Kováč, který dává jednotnou tvář i dalším rekonstruovaným prostorům v hotelu. Nová část restaurace je také vybavena zvukovou aparaturou, místo se tak může během chvíle proměnit v taneční parket.

 

Pro zájemce o využití golfové restaurace ke konferenčním účelům, je v hotelu k dispozici obvyklé příslušenství pro bezproblémové zajištění vaší akce. Podle vašich potřeb je k dispozici promítací plátno, projektor, mikrofon, flipchart a přímo na stěně je instalována velkoplošná televize. Internetové Wi-Fi připojení v celém areálu je samozřejmostí.

 

V klubovně najdete stylový prostor s golfovou výzdobou, proskleným průhledem na odpaliště první jamky na jedné straně a na straně druhé do tréninkové haly  indooru golfu. Bar nabízí 80 míst k sezení a celoročně se zde můžete občerstvit nabídkou pokrkmů z hotelové kuchyně a osvěžit nebo zahřát aktuální nabídkou studených i teplých nápojů. 

 

 

TRÉNINKOVÁ ČINNOST

 

Tréninky mládeže 

ČTVRTEK 16 - 18 HOD. (v průběhu školního roku)

(trenér Pavel Andrýsek, cvičitel trenéři Radek Cholasta)

  • tréninky mohou navštěvovat pouze členové klubu do 15 let, první 2 sezóny po vstupu do klubu a jsou zdarma. 
  • trénink je určen pouze pro děti od 5 do 15 let
  • Ostatní tréninky mládeže dle individuální domluvy s trenéry (Ondřej Bosák, Pavel Vepřek)

 

Individuální tréninky

Golfisté mohou využít služeb klubových profesionálů. Kontaktní údaje na PRO trenéry Ondřeje Bosáka, Václava Rašku, Aleše Macháčka a další trenéry a cvičitele Pavla Vepřeka, Pavla Andrýska, Davida Mikla najdete ZDE

Golfisté a ostatní návštěvníci Golf Clubu Lázně Kostelec mohou využít dalších služeb poskytovaných v celém lázeňském areálu. Kromě golfové klubovny je k dispozici další restaurace, denní bar, sauna, masáže a koupele, tenisový kurt, vyhřívané koupaliště a řada dalších služeb.

 

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz