Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.tycko.cz

Služby

Hotel Lázně Kostelec u Zlína je posazen přímo na golfové hřiště v krásné přírodě předhúří Hostýnských a Vizovických vrchů. Hotel poskytuje zázemí golfovému klubu, ale nabízí také spoustu jiných služeb. Golfisté zde mohou strávit pěknou dovolenou i s rodinou, nebo zde jen přespat po namáhavém dni plném golfu. Pakliže Váš protějšek golfu neholduje, můžeme Vám pomoci! K Vašemu golfovému pobytu jistě vybereme ze široké nabídky relaxačních pobytů pro Vaše nejbližší. Zatímco Vy se budete prohánět po zeleném trávníku, partnerka či partner může využít pestrou nabídku relaxačních služeb. Na večer si společně dáte skleničku vína a všeobecná spokojenost nebude znát mezí.

Další foto

 

Ubytování

Hotel Lázně Kostelec poskytuje ubytovací a další služby v kategorii tří hvězdiček. Disponuje 92 převážně dvoulůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají své sociální zařízení a jsou vybaveny televizí.

Cena ubytování:

Dvoulůžkový pokoj se dvěmi snídaněmi MIMO SEZÓNU - 1.700,- Kč

Dvoulůžkový pokoj se dvěmi snídaněmi V SEZÓNU (V-IX) - 1.900,- Kč

Přistýlka se snídaní(do 12 let) MIMO SEZÓNU - 420,- Kč

Přistýlka se snídaní(do 12 let) V SEZÓNU - 450,- Kč

Rozšířený ceník ubytovacích a jiných služeb hotelu je zde.

 

Členové GCLKO mohou čerpat slevu 25% z ceny ubytování pro sebe, ale i při ubytování svých přátel. Uveďte nárok na slevu při objednávce ubytování.

 

Relaxační služby

Lázně Kostelec u Zlína poskytují celou řadu léčebných a relaxačních procedur (masáže, koupele, zábaly).

Celý přehled poskytovaných procedur včetně popisu a cen najdete zde.

 

Pobyty a odpočinek

Lázně Kostelec poskytují širokou paletu relaxačních a kondičních pobytů. Tyto se pochopitelně dají kombinovat s golfem nebo je mohou absolvovat negolfoví členové golfových rodin. Poskytujeme pobyty od víkendových až po čtrnáctidenní.

Kompletní nabídku pobytů si můžete prohlédnout zde.

 

Restaurace

V areálu Hotelu Lázně Kostelec najdete hotelovou restauraci, golfovou restauraci a denní kavárnu. Pokud si objednáte pobyt bez jídla, můžete se stravovat právě zde. V hotelové restauraci je vedle stálé nabídky také denně čerstvé menu.

Denní menu hotelové restaurace je zde.

Stálý jídelní lístek hotelové restaurace je zde.

 

 

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz