Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.tycko.cz

ELEMENTS & GCLKO HCP TOUR 2024

HERNÍ SYSTÉM A PODMÍNKY

Túra zahrnuje sérii jednotlivých turnajů na 9 jamek, které budou probíhat v úterý a v neděli ve vybraných termínech. Partnerem túry je koupelnové a interiérové studio Elements Zlín, které představuje zcela nový a moderní koncept vzorkovny koupelnové, topenářské a interiérové techniky. Najdete jej v areálu Svitu (budova 64/2).

Započítávají se výsledky – získané stablefordové body z alespoň 10 turnajů (počítá se 10 nejlepších).

Hrací systém: stableford soutěžní kategorie A: HCP 4 – 18,0 soutěžní kategorie B: HCP 18,1 – 36 soutěžní kategorie C: HCP 36,1 - 54 Hráči, kteří se v průběhu tour dostanou do jiné kategorie, budou v rámci celé tour vyhodnoceni v kategorii, ve které začínali. V případě rovnosti výsledků rozhoduje o celkovém umístění součet výsledků z posledních 5 odehraných kol.

HERNÍ SYSTÉM A PODMÍNKY - vedlejší kategorie SENIOR

Součástí tour bude i vedlejší kategorie SENIOR (platí pouze pro turnaje hrané v úterý). Tato kategorie bude hodnocena v jedné unisex kategorii HCP 4 – 54, přičemž pro výpočet výsledků v každém jednotlivém turnaji bude použit maximální HCP 36.

První místa v jednotlivých turnajích jsou oceněny reklamními předměty akciové společnosti ITC Zlín a to pouze tehdy, pokud se jednotlivého turnaje zúčastní minimálně 4 hráči v této kategorii. Při nižším počtu hráčů v jednotlivém turnaji se cena za první místo nepředává a není na ni žádný právní nárok.
Soutěžní výbor turnaje děkuje akciové společnosti ITC Zlín za sponzorování cen pro vítěze jednotlivých turnajů.
Ocenění budou hráči na 1. - 3. místě na konci celé turnajové série.

Hraje se podle Pravidel golfu R&A, Soutěžního řádu ČGF a Místních pravidel GCLKO.

Je povoleno používání elektronických měřících zařízení.

Startovní listina bude zveřejněna v den konáním turnaje nejpozději 15 minut před startem v klubovně. V případě přihlášení hráče do turnaje po zveřejnění startovní listiny na stránkách ČGF, bude hráč zařazen do posledního flightu, pokud nebude po dohodě stanoveno jinak. Flighty na startovní listinu jsou primárně skládány dle HCP.

Tempo hry - každá skupina hráčů je povinna dokončit prvních devět jamek nejpozději za 2:30 hod a celé soutěžní kolo nejpozději za 5:00 hod.

Přihlášením na turnaj stvrzuje hráč, že se seznámil a souhlasí se všemi podmínkami souvisejícími s konáním turnaje uveřejněnými na serveru ČGF a zároveň hráč uděluje pořadateli souhlas se sběrem osobních údajů, pořizováním fotografií, videozáznamů, jejich zpracováním a zveřejněním. 

CENY

1. místo v každé kategorii 50% sleva na roční FEE 2025 + věcné ceny od partnera túry

2. místo v každé kategorii 30% sleva na roční FEE 2025 + věcné ceny od partnera túry

3. místo v každé kategorii 15% sleva na roční FEE 2025 + věcné ceny od partnera túry

Samostatné vyhlášení vedlejší kategorie SENIOR (turnaje, které se uskuteční v úterý). 

PŘIHLÁŠENÍ

STARTOVNÉ

Startovné 100,- Kč se hradí před započetím hry na recepci. Upozorňujeme hráče, kteří nejsou řádnými členy GCLK, že je třeba taktéž uhradit herní FEE 9 jamek.

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz