Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Aktuality

PŘIPOMENUTÍ - NUTNOST REGISTRACE HRÁČE

3.4.2009

Vážení,

žádáme všechny golfisty, kteří chtějí hrát na hřišti Golf Clubu Lázně Kostelec u Zlína, aby se před vstupem na hřiště registrovali v klubovně u číšníka, který si zapíše jméno hráče, členské číslo a čas, popř. prodá hráči denní fee. Velice to usnadní práci při kontrole hráčů na hřišti.

Děkujeme za respektování tohoto pravidla.

GCLKO

 

Plán turnajů na sezonu 2009

27.3.2009

Vážení golfisté,

průběžně doplňuji nové turnaje na stránky ČGF. Ještě to není kompletní plán turnajů, ale větší polovina již má své pevné místo.

Hezký den
Petr Miškar
GCLKO

 

Nová sezona za dveřmi

25.3.2009

Vážení golfisté,

venkovní sezona je již za dveřmi, ale hřiště je zatím stále pro hru uzavřeno. Respektujte prosím toto pravidlo, abychom naší nedočkavostí neudělali těžko napravitelnou škodu na hřišti.

Také bych Vás chtěl požádat, pokud ještě nemáte uhrazeny roční poplatky, učiňte tak do 31.3.2009.

Hezký den
Petr Miškar
GCLKO

 

Vysvětlení spolupráce se Sportcentrem Paráda

25.3.2009

Vážení členové,

množí se dotazy ke spolupráci se Sportcentrem Paráda. Zejména ty "Proč mají levnější fee" apod.

Pokusím se Vám spolupráci vysvětlit. Jedná se o klasickou reciprocitu. My jsme jim poskytli 25% slevu na fee a SC Paráda našim členům poskytlo 25% na všechny své služby.
A k institutu "letní sezona" nás vedly dva důvody:
1) členové SC Paráda mají svůj vlastní indoor, hřiště ne. Za poplatek u nás mohou hrát květen-říjen.
2) GCLKO má zájem na rozšíření členské základny o tyto golfisty

Věřím, že pochopíte náš záměr rozšířit reciproční služby a členskou základnu. V žádném případě nemáme v úmyslu nějakým nefér způsobem poškozovat stávající členy klubu. Z výše popsané spolupráce plynou výhody pro všechny.

Hezký den
Petr Miškar

 

KLUBOVÁ REPREZENTACE

6.3.2009

Vážení členové GCLKO,

v letošním roce jsme se rozhodli postavit klubovou reprezentaci mužů a přihlásit se do III. ligy družstev v našem regionu. Chuť, výkonnost a klubový duch u nás nechybí a tudíž zbývá jen určit pár těch vyvolených šuterů, kteří budou reprezentovat Golf Club Lázně Kostelec u Zlína na českém golfovém poli.

Pokud se najde někdo z Vás s ambicemi na pozici hráče v kluvobé reprezentaci, neváhejte mě kontaktovat.

 

RECIPROCITA S HRADIŠTĚM

26.2.2009

Vážení členové,

máme pro Vás připraveno další reciproční hřiště a to Jezera v Ostrožské Nové Vsi. Každý člen GCLKO, který má řádně uhrazeno roční Fee na letošní sezonu může hrát v Ostrožské s 50% slevou na denním fee.

S pozdravem
Petr Miškar
GCLKO

 

RECIPROCITA S Královským Golfovým Klubem Malevil

26.2.2009

Vážení členové,

další spřátelené hřiště, které jsme pro letošní sezonu sjednali je hřiště Královského Golfového Klubu Malevil. Naši členové vzájemně požívají 50% slevy na denní fee (po-ne).

S pozdravem
Petr Miškar
GCLKO

 

Spolupráce se Sport Centrem Paráda v Kroměříži

20.2.2009

Vážení členové GCLKO, v letošním roce jsme pro Vás mimo jiné připravili spolupráci se Sport Centrem Paráda v Kroměříži, kde naši členové mají 25% slevu na všechny jejich služby. Sleva bude poskytnuta po předložení kartičky ČGF, kde je značena klubová příslušnost.

Hezký den
Petr Miškar

 

Spolupráce se Sport Centrem Paráda

17.2.2009

Vážení členové,

v letošním roce pro Vás také připravujeme spolupráci se Sport Centrem Paráda v Kroměříži, kde naši členové budou mít 25% slevu na všechny jejich služby. Podrobnější informace Vám sdělíme do 14 dnů.

Hezký den
Petr Miškar

 

DALŠÍ RECIPROČNÍ HŘIŠTĚ

17.2.2009

Vážení členové GCLKO,

na letošní sezonu jsme pro Vás připravili novou reciprocitu a to 50% slevu na denní hrací poplatky s golfovým klubem v Radíkově. Jedná se o 9ti jamkové hřiště.Prozatím není znormováno. Najdete jej v katastru obce Radíkov, 8 kilometrů severozápadně od Hranic - města ležícím na dopravní tepně mezi Olomoucí a Ostravou.

Souřadnice hřiště: 49°35´52.19´´N , 17°39´42.13´´E

Hezký den
Petr Miškar

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz