Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)

Aktuality

ÚSPĚCH DRUŽSTVA MUŽŮ VE III.LIZE24.7.2012

O víkendu se hrálo 3. a 4. kolo III.ligy družstev mužů a žen Východ B. Naši pánové dosáhli skvělého úspěchu, obsadili celkově první místo a tím si získali postup do II.ligy pro příští rok. Všem patří velká gratulace!!!

Více…
POZVÁNKA NA NOVÉ HŘIŠTĚ (turnaje, jamkovka, túra)16.7.2012

Vážení golfisté,

s otevřením nových jamek bychom vás rádi pozvali na akce konané na kosteleckém hřišti. Připravili jsme pro vás jamkovku, tradiční ALL4GOLF & GCLKO tour a taky řadu zajímavých turnajů.

Více…
Nové hřiště otevřeno!!!9.7.2012

V neděli 8.7.2012 byly slavnostně otevřeny nové jamky. Domácí hráči měli možnost otestovat nové hřiště v rámci "Zahajovacího turnaje".

Více…
Morava Cup - Kravaře 1.7.20122.7.2012

Po dvou letech přivítala Morava Cup nová atraktivní osmnáctka v Kravařích.

Více…
Morava Cup - Kořenec 17.6.201226.6.2012

Náš klub z celkových 141 startujících reprezentovalo na hřišti v Kořenci 14 hráčů z řad dětí a mládeže. Velmi potěšující je hojná účast našich nejmenších golfistů ve věku 6-12 let, kterých přijelo do Kořence devět.

Více…
III. liga mužů a žen - Olomouc11.6.2012

V uplynulém víkendu se hrály první dvě kola třetí ligy.

Více…
Morava Cup - Slušovice 03.06.20125.6.2012

Z kapacitních důvodů se ve stejném termínu s turnajem na Jezerech konal turnaj kategorie Benjamínků MN na hřišti ve Slušovicích

Více…
Morava Cup - Jezera 03.06.20125.6.2012

V neděli zažila „devítka“ GCUH Jezera svůj další rekord.

Více…
ZLATÝ PUTTER 20124.6.2012

Čtvrtý ročník Zlatého Patru se hrál opět v Kostelci při příležitosti zlínského filmového festivalu v pátek 1.6.2012.

Více…
Morava Cup - Austerlitz 20.5.01222.5.2012

Golfová túra mládeže MORAVA CUP 2012 pokračovala v neděli 20. května druhým turnajem na hřišti Austerlitz.