Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Aktuality

Podpořte handicapované děti na EDUCO CUPU 201926.6.2019

V sobotu 22.6. proběhne už 10. ročník benefičního turnaje ve spolupráci se Sdružením rané Péče Zlín - EDUCO CUP 2019. 

Společně s vámi pomáháme dětem, které neměli nejjednodušší start do života. 

Sstartovné je dobrovolné a jde přímo k rukám sdružení. Těšte se na perfektně připravené hřiště a krásné ceny pro vítěze.

Po turnaji již tradičně proběhne benefiční dražba, kde se můžete i letos těšit na atraktivní dary od partnerů turnaje. 

Spolupráci se letos podařilo navázat také s naší nejlepší golfiistkou, Klárou Spilkovou, která věnovala do dražby své osobní markovátko a bundu z turnaje. 

Více…
Na turnaji Zlín Cup 2019 byl vyrovnán rekord hřiště.17.6.2019

V neděli 16. června proběhl na hřišti v Kostelci tradiční turnaj pod záštitou zlínského primátora -  Zlín Cup. Děkujeme tímto městu Zlínu a panu primátorovi, Jiřímu Korci za podporu. Hráči předvedli skvělé výkony a dokonce byl dorovnán rekord hřiště ve znamení šestek. Petr Hruška se dotáhnul na den přesně 6 let starý rekort Aleše Kořínka z 16.6.2013 se skóre 66 ran. 

Více…
Zlín Cup 2019 - turnaj o putovní pohár13.6.2019

V neděli 16. června se uskuteční tradiční turnaj Zlín Cup, nad nímž převzal záštitu primátor statutárního města Zlína, pan Jiří Korec. 

Turnaj se hraje ve 3 kategoriích na stb body, absolutní vítěz na brutto rány pak získá putovní pohár. Mimo hlavní kategorie jsou součástí turnaje i vložené soutěže Nearest to the Pin na jamce č.1 a a Longest drive (muži a ženy) na jamce č.5. 

Více…
WOMEN´S GOLF DAY V KOSTELCI28.5.2019

Letos již poněkolikáté se české kluby připojily k celosvětovému projektu, který má otevřít brány golfových resortů ženám a dívkám každého věku. Chcete strávit se svými přítelkyněmi pěkné odpoledne na golfu? Víte o kamarádce ze svého okolí, která by ráda golf vyzkoušela, ale ještě neměla možnost. Pak neváhejte a využijte toho třeba právě v úterý odpoledne v Golf Clubu v Kostelci.

Více…
ZMĚNA NEDĚLNÍ TURNAJ28.5.2019

Milí golfisté, vzájemný turnaj s Golf Clubem Uherské Hradiště proběhne v náhradním termínu v sobotu 3. srpna. 

V neděli 2. června se uskuteční klasický turnaj na stablefordové body. 

V neděli má být vyloženě krásné golfové počasí, tak se jistě sejdeme ve velkém počtu. 

Více…
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V GOLF CLUBU V KOSTELCI20.5.2019

Zveme všechny zájemce, kteří by rádi vyzkoušeli golf, ale ještě se k tomu neodhodlali! V neděli 26. května od 10 do 14 hodin máte skvělou příležitost ochutnat golf v Kostelci! K dispozici vám budou zkušení trenéři, kteří vás seznámí s golfovou hrou, jejími základy a golfovou etiketou. 

Více…
GOLF CLUB KOSTELEC NA FESTIVALU SPORŤÁČEK VE ZLÍNĚ20.5.2019

Už v sobotu proběhne na Stadionu mládeže ve Zlíně tradiční festival Sporťáček (Wannado festival). Účast na něm jsme si samnozřejmě nemohli nechat ujít! Pokud Vás tedy zajímá, jak funguje náš golfový klub, jak se stát členem, jak jsou možnosti, aby se vaše děti naučily hrát golf, neváhejte se za námi zastavit v sobotu od 10 hodin. 

Všechny vaše otázky rádi zodpovíme a golf si budete moct aspoň v malé míře taky vyzkoušet. 

Více…
KOSTELECKÁ DĚTSKÁ TÚRA17.5.2019

V letošním roce přicházíme v klubu s jednou velkou novinkou, která se týká zejména našich dětských členů. Jak jsme již dopředu avizovali letos proběhne v Kostelci série turnajů, která bude věnovaná právě dětem. Odstartuje symbolicky na den dětí 1. června a pokračovat bude do září. 

Jak budou turnaje probíhat? Ve kterých termínech? jaký bude herní systém? Vše se dozvíte na infoschůzce ve čtvrtek 23. května v 17 hodin v klubovně. 

Těšíme se na hojnou účast. 

Více…
V Kostelci startuje 19. května letošní HCP Tour16.5.2019

V neděli 19. května se uskuteční první ze série indiviuálních turnajů v rámci letošní ELEMENTS & GCLKO HCP Tour. Túra se bude hrát v obvyklých termínech při naplnění minimální kapacity, každé první a třetí úterý, a v nedělních termínech, až do poloviny září. 

Titulární partner, koupelnové a interiérové studio ELEMENTS, věnoval do soutěže jednak ceny pro vítěze jednoptlivých kol, tak i pro celkové vítěze v jednotlivých kategoriích. K tomu navíc nejlepší hráči získají slevu na FEE na příští sezónu. 

Kompletní propozice k turnajům jsou zveřejněny jak přímo na webu, tak na nástěnce klubu. 

Více…
Kostelecký klub hostil RMTM Morava Cup9.5.2019

Sváteční středa 8. května patřila na hřišti v Kostelci mladým golfovým nadějím.

Po roční pauze se k nám vrátila Regionální Moravská Túra Mládeže - východ B - Morava Cup.

Počasí dětem skutečně přálo a na hřišti bylo živo až do pozdních odpoledních hodin. 

Více…
Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz