Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Aktuality

SAMOODBAVENÍ KE HŘE - INSTRUKCE8.4.2020

Milí goflisté, jsme velice rádi, že golf dostal opět zelenou, ale je třeba přizpůsobit se zvláštnímu režimu, ve kterém je možné v tuto chvíli hřiště otevřít pro hráče. Nově se můžete od dnešního dne sami odbavit přes aplikaci TeeTime i z pohodlí domova ve vašem mobilním telefonu a přímo v areálu.

„Samoodbavit" se mohou všichni uživatelé aplikace TeeTime prostřednictvím svých mobilních telefonů.

Je to v tuto chvíli jediný možný způsob, jak provést rezervaci (i přes web Tee Time) a odbavit se ke hře (přes App). 

Možnost odbavení je vždy 30 minut před rezervovaným časem začátku hry na první jamce (app zjišťuje aktuální polohu hráče a neumožní odbavení, pokud není přímo na startovní jamce). 

V dosahu první jamky je přístup k internetu prosřednictvím veřejné Wi-Fi sítě, nic Vám tedy k odbavení ke hře nebrání.  

Všichni golfisté - členové i nečlenové musí být ke hře odbaveni. 

Na hřišti se budou pohybovat pověřené osoby, které jsou oprávněny kontrolovat, zda každý hráč, který se na hřišti nachází, je řádně odbaven. 

TELEFONICKÉ REZERVACE KE HŘE NEPŘÍJMÁME. 

Upozorňujeme, že přednostní místo v polovině herních časů v každé hodině mají členové klubu. V případě, že tuto garantovanou polovinu časů nenaplní do 8 hodin ráno v den hry, mohou je vyplnit i hráči, kteří nejsou členy. (Viz interní nařízení GCLKO ze 7.4.2020). 

Tím, že jsou herní flighty omezeny na dva lidi, jsou startovní časy o to cennější! Proto přistupujeme k opatření, kdy hráči, kteří provedou rezervaci a ke hře se neodbaví, mohou být zablokováni a nebudou si moci další rezervaci sami udělat. 

Instrukce k samoodbavení naleznete níže. 

Více…
Otevření hřiště v Kostelci od 8.4.7.4.2020

Milí hráči, dnes odpoledne otevíráme hřiště pro řádné členy, kteří mají uhrazené herní poplatky na letošní rok. 

Rezervace jsou možné pouze na telefonním čísle 739 079 911. 

Od zítřka již bude hřiště zpřístupněné všem ve zvláštním režimu na základě Interní směrnice vydané VV klubem dnes, abychom dodrželi všechna nařízení pro venkovní sportoviště, která mohou být znovu otevřená. 

Pokud přijdou ještě nějaké další upřesňující pokyny ze strany ČGF, Interní směrnici budeme aktualizovat. 

Podrobné informace najdete níže. 

Více…
ZNOVUOTEVŘENÍ GOLFOVÝCH HŘIŠŤ6.4.2020

Milí golfisté, po intenzivních jednáních ze strany NSA a organizací zaštiťujících provozovatele golfových hřišť s nejvyššími představiteli, vzešlo ze včerejšího zasedání vlády uvolnění omezení provozu vybraných venkovních sportovišť.

V tuto chvíli však nejsou ještě vyjasněné všechny aspekty, které z tohoto mimořádného opatření plynou a probíhá detailní právní rozbor.

Čekáme na "prováděcí předpis" České golfové federace, od které v tuto chvíli máme pouze vyjádření, že Právní komise ČGF (PK) se ve zrychleném režimu zabývala posouzením stavu poté, co Ministerstvo zdravotnictví ČR (MZ) vydalo dvě nová Mimořádná opatření, související s venkovními sportovišti.

V této chvíli bohužel PK konstatuje, že je stav takový, že neumožňuje prodej hracích FEE a dalších golfových služeb (driving range).

Čekáme tedy na bližší informace a na základě nich zveřejníme informace o znovuotevření hřiště.

V tuto chvíli tedy hřiště ještě otevřené není.

Pro řádné členy bude hřiště přístupné nejpozději od zítřka.
Ohledně rezervací tee time budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

 

Více…
Prosíme o dodržování zákazu golfové hry na hřišti!30.3.2020

Důrazně upozorňujeme golfisty, že hřiště, jakož i všechny cvičné plochy, jsou Usnesením vlády č. 215 za účelem sportu uzavřeny pro veřejnost!

Nikdo nemá z tohoto nařízení výjimku. Na hřišti se mohou pohybovat pouze zaměstnanci zajišťující údržbu hřiště. 

Do víkendu jsme povolovali vstup na hřiště pro procházky, ale vzhledem k bezprecedentnímu porušování nařízení o uplynulém víkendu zvažujeme, že vstup na hřiště zakážeme úplně.

Golfisté ze Zlína a okolí nemají žádné povolení toto porušovat nebo obcházet, ale zřejmě někteří nejsou schopni nebo ochotni opatření dodržovat. Na ostatních hřištích k porušování nedochází. 

Připomínáme všem, že porušením zákazu se vystavujete riziku přísného postihu. Při neoprávněném užití může být kontaktována PČR, následovat může také postih v rámci klubu udělením sankcí jako např. blokace nebo ukončení členství bez nároku na náhradu. V případě cizího golfisty bude kontaktován domovský klub s návrhem na disciplinární řešení. 

Zákaz hry není příjemný pro nikoho, pro nás jako provozovatele tím méně. Ale musíme to respektovat. Jakékoliv argumentace, že při hře nikoho neohrožujete, neomezujete, je to bezpečnější než nákup v supermarketu, je to pobyt v přírodě apod. nejsou na místě a jsou pouze lichou interpretací. 

Děkujeme všem slušným lidem, kteří dodržují momentální omezení a těšíme se na lepší zítřky. 

Vedení GCLKO

Více…
Přepočet hendikepů dokončen - zjistěte si svůj nový HCP.17.3.2020

Od 15. do 17. března spustila ČGF převod hendikepů českých hráčů na WHS. 

Celosvětový hendikepový systém (WHS) byl dnes ráno otestován a oficiálně spuštěn.

Přepočet proběhl v pořádku a bez větších komplikací.

Pro hráče je zároveň spuštěn nástroj, aby si mohli ověřit svůj nový HCP a turnajovou historii, ze které byl výpočet proveden. 

Více…
PLNÉ OMEZENÍ PROVOZU GOLFOVÉHO KLUBU16.3.2020

Vážení golfisté, ač nás tato situace velmi mrzí, v rámci opatření proti dalšímu šíření nákazy koronavirem, vstoupilo o půlnoci v platnost vládní nařízení, které omezuje volný pohyb osob na celém území České republiky od 16.3. 00:00 hod. do 1.4. do 6:00 hod.

Na základě výše uvedených skutečností, které omezuji provoz i venkovních sportovišť, se po uvedenou dobu plně uzavírá celý resort, včetně všech golfových služeb a ploch.

Vzhledem k tomu, že situace se mění každým dnem, sledujte náš web a Facebook. V případě jakýchkoliv změn budeme informovat.

Přestože v pátek 20.3. bylo plánované otevření driving range a od 1.4. regulerní hřiště s letními greeny, nejsme schopni momentálně říct, kdy budeme moct hřiště otevřít a kdy začne plná sezóna. Předpokládáme však, že nařízení se nejméně do 1.4. nezmírní.

Více…
Omezení provozu po vyhlášení nouzového stavu11.3.2020

Milí golfisté, po vyhlášení mimořádného opatření Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví musíme respektovat rozhodnutí o zákazu přítomnosti veřejnosti na uzavřených sportovištích. Omezení se týká pouze Indoor golfu, venkovní sportoviště jsou nařízením nedotčená, hřiště tedy zůstává v provozu bez omezení. 

Zákaz platí od 13. 03. 2020 od 6:00.

O změnách Vás budeme průběžně informovat.

Více…
Provoz klubu v souvislosti s koronavirem10.3.2020

Vážení golfisté, bezpečnostní opatření zavedená proti šíření koronaviru se zatím klubu nijak nedotkly. 

V provozu je tedy vše bez omezení. 

Driving range 8 - 20 hod. a zimní hřiště 9 - 15 hod. 

Přesto chceme požádat všechny, aby respektovali legislativní nařízení, tj. osoby, které se vrátily z rizikové oblasti (Itálie) nebo byly v kontaktu s někým takovým, aby dodržely povinnou karanténu.

Stejně tak prosíme, aby ti, kdo se necítí dobře a  vykazují některé z příznaků nákazy, návštěvu klubu odložili. 

Další omezení v tuto chvíli neplánujeme, nelze však odhadnout, zda se nebudou omezení dále rozšiřovat. 

Děkujeme za pochopení. 

 

Více…
Změna hendikepového systému hráčů ČGF13.1.2020

Většina hráčů už jistě zaznamenala informaci, že začátkem letošní sezóny dojde k zásadní změně hendikepového systému, přechodu ze systému EGA do Světového hendikepového systému. 

Federace má za cíl, stejně jako byla sjednocena pravidla golfu, aby stejným procesem prošla i výkonnostní úroveň hráčů. 

Někteří se již plánovanými změnami prokousali sami. ČGF už ostatně od loňského roku začala se zveřejňováním informací pro hráče. 

Pokud ještě tápete, co změna udělá s vaším hendikepem a jak se vlastně bude počítat, máme pro vás stručné shrnutí. 

Více…
ČLENSTVÍ V KLUBU NA ROK 20202.1.2020

Milí golfisté, zima uteče jako nic a za chvíli se nám zase zazelená tráva a my se můžeme těšit na plno golfových zážitků. 

Pro všechny stávající členy i zájemce máme dobrou zprávu. Výkonný výbor rozhodl, že herní poplatky zůstávají ve stávající výši. 

Herní poplatky je třeba uhradit do 29. února 2020. 

Členství v klubu je zdarma a můžete si vybrat ze dvou druhů herních poplatků na letošní rok. Členství pro děti je opět diferencováno podle věku do dvou skupin. 

Jsme rádi, že můžeme opět říct, že členství v Kosteleckém klubu vám může nabídnout zajímavé devítkové hřiště (s devítkou za odměnu) se stabilní kvalitou přímo v krajském městě a spoustu dalších výhod, které z členstí vyplývají. V tomto zimním období vypichujeme zejména velkorysou halu s Indoor golfem, kterou jinde v kraji nenajdete! 

 

Více…
Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz