Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Aktuality

SEMINÁŘ "BUĎTE MISTŘI SVOJÍ MYSLI" 4. DUBNA 201915.3.2019

Všechno začíná v hlavě! Taky máte občas pocit, že čím více se snažíte, tím hůř hrajete a nevíte, kde je problém? Pro všechny sportovně smýšlející, kteří by rádi rádi zažili lepší pocit ze svých sportovních výkonů a své sportovní aktivity si více užívali, jsme připravili praktický seminář s odborníkem na slovo vzatým, Vítem Schlesingerem, který se věnuje sportovní psychologii, mentálnímu koučinku a metodě tzv. sporthackingu už řadu let. Jeho rukama prošla řada špičkových českých i zahraničních sportovců, i klientů, kteří se sportují jen rekreačně - pro radost. Využijte výjimečnou příležitost nasát velkou dávku motivace na začátku jara.  

Více…
PROGRESIVNÍ ZMĚNY V ÚDRŽBĚ HŘIŠTĚ11.3.2019

Na startu sezóny máme pro golfisty několik novinek, které se týkají dění v klubu. Tou první a nejvýraznější jsou personální změny u týmu údržby hřiště, který výrazně posilujeme o odborníky na slovo vzaté. 

Více…
DĚTSKÉ TRÉNINKY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NEPROBÍHAJÍ22.2.2019

Upozorňujeme rodiče, kteří náhodou tuto informaci nezachytili, že o jarních prázdninách se nekonají pravidelné dětské tréninky. 

Více…
RECIPROČNÍ SPOLUPRÁCE S PARTNERSKÝMI KLUBY1.2.2019

Rádi bychom vás informovali, že v letošním roce zůstávají pro členy klubu v platnosti reciproce v klubech, se kterými jsme spolupracovali dosud. Navíc jsme navázali nově spolupráci s Valašským Golf Clubem Rožnov a Golfovým klubem Hukvaldy. 

Více…
ŠKOLENÍ ZMĚN V PRAVIDLECH GOLFU25.1.2019

V neděli 17. února od 15 hodin proběhne pro členy GCLKO seminář o hlavních změnách pravidel v nové edici Pravidel golfu se školitelem ČGF. 

Pro Vaši účast je nutné se přihlásit. 

Více…
ČLENSTVÍ V KLUBU 201915.1.2019

Milé golfisté, připomínáme, že do 28. února je třeba uhradit herní poplatky spojené se členstvím na letošní rok. 

Zde najdete všechny potřebné informace, které se týkají všech druhů a úrovní členství. 

Pro tento rok jsme připravili několik novinek. Tou hlavní je nový typ členství - tzn. přidružené členství pro hráče z jedné rodiny. Dále jsme letos poprvé rozdělili úroveň mládežnického členství na dětské do 13 let a juniorské do 13 do 18 let. 

 

Více…
OD 14. LEDNA OPĚT OBVYKLÁ PROVOZNÍ DOBA INDOOR GOLFU14.1.2019

Od pondělí 14. ledna je Indoor golf opět v provozu v čase 8 - 20 hodin. 

Upozorňujeme golfisty, že stále trvá povinnost odbavit se před vstupem na hotelové recepci. Spodní vchod od klubu je otevřen do 17 hodin, v úterý, čtvrtek a pátek z důvodu dětských tréninků do 18 hodin. 

Prosíme golfisty, aby respektovali nastavená pravidla, vždy se nahlásili na recepci, při odchodu z Indoor golfu zhasnuli, zamknuli (pokud se již nikdo další uvnitř nenachází) a klíče od šaten a haly odevzdali zpět na recepci. Osoby, které nebudou dodržovat provozní řád mohou být z prostor vykázány. 

Děkujeme za pochopení. 

Více…
SNĚHOVÁ NADÍLKA V KOSTELCI8.1.2019

Golfoví přátelé, pokud se chystáte do Kostelce, ani nás neminula bohatá sněhová nadílka. K hotelu se dá autem vyjet, ale opravdu jen s nejvyšší opatrností. Příjezdová cesta je zatím z důvodu nepřestávajícího sněžení neupravená. Proto vaši návštěvu pečlivě zvažte. Rodiče, kteří povezou své děti na tréninky prosíme o mazimální obezřetnost! 

Více…
UPRAVENÁ PROVOZNÍ DOBA LEDEN1.1.2019

V prvních dvou týdnech probíhají v hotelu rekonstrukční a sanitární práce, proto je kromě golfu celý resort do 13. ledna mimo provoz. 

Indoor golf a hřiště (v případě plusových teplot) fungovat bude, s upravenou provozní dobou. 

Více…
turnaj Silvestrovský Texásek30.12.2018

Plánovaný silvestrovský turnaj proběhne. Registrace v klubovně od 10 hodin. 

Hrát se bude jedna devítka Tecas Scramble dvojic. 

Vítání jsou všichni golfisté, i ti, kteří si nebudou chtít zahřát. 

Stavte se popřát si do nového roku. Těšíme se na viděnou. 

Více…
Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz