Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Úspěch zlínských dětí na RMTM Morava Cupu

Vloženo: 25. 05. 2020

V sobotu 23. května hostilo naše hřiště turnaj mládeže, RMTM Morava, kde slavili naši mladí hráči velké úspěchy. Ukázalo se, že děti mají své domácí hřiště dokonale přečtené a natrénované a turnaj pro nás skončil skvělou bilancí - z celkového počtu 5 přihlášených členů z Kostelce, byla tři prvenství v jednotlivách kategoriích. Gratulujeme nejen vítězům, ale všem, kteří se turnaje zúčastnili a nevzdali se navzdory deštivému počasí. 

 

 

Ze sobotního turnaje, který se konal v Kostelci, máme obrovskou radost. Z celkového počtu pěti hráčů jsme pro Kostelec vybojovali 3x první místo!!! Je vidět, že naši mladí hráči mají hřiště opravdu dobře natrénované a maximálně využili výhody domácího prostředí.

I v náročných podmínkách v době koronavirové a za v celku vydaného deště ze startu jsme zvládli Morava Cup venku a zažili skvělý den!

Přes počáteční nepřízeň počasí dnes na hřišti poměřilo své síly 58 hráčů a hráček.

Gratulujeme našim domácím hráčům Hugovi Miklovi, Adamovi Ondryášovi a Filipovi Ševčíkovi, je vidět, že v Kostelci rostou opravdu velké golfové talenty. Prohlédněte si kompletní výsledky

Děkujeme Lukáš Korda, pořadateli RMTM Morava Cup 2020, že našemu hřišti věří a má odvahu zařadit ho do túry, přestože (nejen) pro děti není vůbec jednoduché. 

 

- - -- - -

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz