Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

TURNAJ DVOJIC GOLF NA ZKOUŠKU SE PŘESOUVÁ NA SOBOTU 4. KVĚTNA

Vloženo: 26. 04. 2019 00:00

Z důvodu nepříznivé předpovědi počasí se turnaj pro dvojice golfista - negolfista přesouzvá příští víkend. 

Při naplnění minimální kapacity se turnaj uskuteční v sobotu 4.5. Přihlašování probéhá na serveru ČGF, negolfistu (nováčka) do dvojice hlaste, prosíme, rovnou manažerce klubu. 

 

Prosím zájemce, aby se přihlašovali standardně přes server ČGF a druhého do dvojice, který není aktivním členem ČGF (nováček - negolfista), nahlásili přímo mně do mailu. Stejně tak Vaše požadavky na fligthy.

 

Systém hry: 


Upřesnění k systému hry, abychom to ještě zjednodušili, nebude se hrát předem ohlášený Texas scramble, ale výběrový drive, tzn. oba hráči zahrají drive ze svých odpališť, vyberou si delší nebo výhodnější z nich, a dále pokračují tímto míčem střídavě do jamky. Po vybraném drivu hraje další ránu hráč, jemuž míč nepatří, resp. jehož drive nebyl vybrán.

 

Jako vždy bude před zahájením připraven od 8 hodin na driving range trenér, aby se nováčci alespoň v rychlosti seznámili s golfovou holí. 

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz