Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

SOUTĚŽ DRUŽSTEV MUŽŮ VÝSLEDKY 3. KOLA A PLAY OFF

Vloženo: 31. 07. 2018 00:00

O předcházejícím víkendu proběhlo na hřišti v Olomouci 3. kolo a Play Off v soutěž družstev mužů, v části II. ligy východ B, kde zabojoval o co nejlepší výsledek i tým z našeho klubu. Hráčům, kteří reprezentovali GCLKO děkujeme za skvělou reprezentaci! 


VÝSLEDKY SOUTĚŽ DRUŽSTEV - MUŽI II. LIGA VÝCHOD B 

O víkendu zabojoval v Olomouci v soutěži družstev mužů za náš klub tým ve složení: Robin Ševčík, Ondra Slezák, Dušan Miklík, Michal Hřičiště a Jožka Daniel, pod vedením kapitána Jendy Maloty. Chlapům se po třídenním boji v úmorném vedru podařilo uhrát velice slušný výsledek a v části II. ligy - východ B obsadili pěkné 5. místo. Hoši děkujeme! 

Na fotogalerii z druhého soutěžního dne turnaje v Olomouci se mů§žete podívat ZDE. 

 

 

- - -

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz