Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

SAMOODBAVENÍ KE HŘE - INSTRUKCE

Vloženo: 08. 04. 2020 00:00

Milí goflisté, jsme velice rádi, že golf dostal opět zelenou, ale je třeba přizpůsobit se zvláštnímu režimu, ve kterém je možné v tuto chvíli hřiště otevřít pro hráče. Nově se můžete od dnešního dne sami odbavit přes aplikaci TeeTime i z pohodlí domova ve vašem mobilním telefonu a přímo v areálu.

„Samoodbavit" se mohou všichni uživatelé aplikace TeeTime prostřednictvím svých mobilních telefonů.

Je to v tuto chvíli jediný možný způsob, jak provést rezervaci (i přes web Tee Time) a odbavit se ke hře (přes App). 

Možnost odbavení je vždy 30 minut před rezervovaným časem začátku hry na první jamce (app zjišťuje aktuální polohu hráče a neumožní odbavení, pokud není přímo na startovní jamce). 

V dosahu první jamky je přístup k internetu prosřednictvím veřejné Wi-Fi sítě, nic Vám tedy k odbavení ke hře nebrání.  

Všichni golfisté - členové i nečlenové musí být ke hře odbaveni. 

Na hřišti se budou pohybovat pověřené osoby, které jsou oprávněny kontrolovat, zda každý hráč, který se na hřišti nachází, je řádně odbaven. 

TELEFONICKÉ REZERVACE KE HŘE NEPŘÍJMÁME. 

Upozorňujeme, že přednostní místo v polovině herních časů v každé hodině mají členové klubu. V případě, že tuto garantovanou polovinu časů nenaplní do 8 hodin ráno v den hry, mohou je vyplnit i hráči, kteří nejsou členy. (Viz interní nařízení GCLKO ze 7.4.2020). 

Tím, že jsou herní flighty omezeny na dva lidi, jsou startovní časy o to cennější! Proto přistupujeme k opatření, kdy hráči, kteří provedou rezervaci a ke hře se neodbaví, mohou být zablokováni a nebudou si moci další rezervaci sami udělat. 

Instrukce k samoodbavení naleznete níže. 

Samoodbavení

 

Jak to funguje?

Samoodbavení golfisty je modul umožňující hru na hřišti i bez přítomnosti recepce. 

Princip je takový, že si golfista, pokud má nulovou cenu FEE, založí klasickým způsobem online rezervaci, nebo v případě nečlena online předplacenou hru, a v momentě startu jeho hry na první jamce provede přes tlačítko na úvodní obrazovce mobilní aplikace TeeTime samoodbavení tlačítkem "zahájit hru". 

 

- - -

 

Povoleno je 30 minut před hracím časem a 10 minut po pro připadné opozdilce. 

 

Pro nečleny a hráče GCLKO s ročním FEE nebo udržovacím členstvím je podmínkou rezervace herního času přes aplikaci TeeTime a přímá online platba prostřednictvím této aplikace.

 

Po dobu nouzového režimu ceny FEE vycházejí ze základního ceníku a zohledňují pouze reciproční slevy. Ostatní obligatorní slevy není možné čerpat. 

 

Po stažení aplikace TeeTime do Vašeho mobilního telefonu je nutné kvůli „samoodbavení" povolit přístup k polohovým službám, přejděte do nastavení ve vašem mobilním telefonu (každé mobilní zařízení to má jinak). 

 

KOMPLETNÍ MANUÁL PRO SAMOODBAVENÍ PŘES TEE TIME

 

 

 

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz