Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Otevření hřiště v Kostelci od 8.4.

Vloženo: 07. 04. 2020 00:00

Milí hráči, dnes odpoledne otevíráme hřiště pro řádné členy, kteří mají uhrazené herní poplatky na letošní rok. 

Rezervace jsou možné pouze na telefonním čísle 739 079 911. 

Od zítřka již bude hřiště zpřístupněné všem ve zvláštním režimu na základě Interní směrnice vydané VV klubem dnes, abychom dodrželi všechna nařízení pro venkovní sportoviště, která mohou být znovu otevřená. 

Pokud přijdou ještě nějaké další upřesňující pokyny ze strany ČGF, Interní směrnici budeme aktualizovat. 

Podrobné informace najdete níže. 

 

 

Celé nařízení si můžete také stáhnout. 

 

INTERNÍ NAŘÍZENÍ K PROVOZU HŘIŠTĚ OD 8.4.2020 [ PDF ]


INTERNÍ NAŘÍZENÍ K PROVOZU GOLFOVÉ HŘIŠTĚ V KOSTELCI

v souladu s Mimořádným opatřením MZ ČR ze dne 6. 4. 2020

 

Jsme velmi potěšení, že opět můžeme přistoupit ke znovuotevření hřiště od 8. dubna 2020. Vzhledem k mimořádné situaci, ve které se nacházíme, je povoleno otevření venkovních sportovišť jen za určitých podmínek. Provoz hřiště je v souvislosti s tím limitován a platí přísnější pravidla než za běžného stavu a omezeny jsou také některé služby.
My Vás tímto prosíme o jejich striktní dodržování. (Aby nám hřiště znovu nezavřeli).
Ukažme, že golf je férový sport a golfisté se umí chovat podle etikety a dodržovat stanovená pravidla. Nikdo z nás nechce nic jiného, než abyste si svůj čas na hřišti užili!

 

 

 • Hřiště (včetně cvičných ploch) je otevřeno denně od 8 do 17 hodin. Výjimkou je driving range, nefunguje automat (není povolen prodej služeb). Můžete ho využívat s dodržením vzdálenosti mezi hráči 2 metry bez možnosti výdeje míčů z automatu.
 • Bohužel je zakázán přístup do klubovny, šaten. Pokud si potřebujete vyzvednout výstroj ke hře ze svých skříněk, bude Vám to umožněno jednorázově po domluvě s manažerkou na tel. 739 079 911.
 • Nelze umožnit ani vstup na toalety, proto prosíme, buďte maximálně ohleduplní na hřišti a v jeho bezprostředním okolí!
 • Rezervace i samoodbavení probíhá pouze a jedině přes Tee Time.
 • Je povolená hra vždy maximálně dvou hráčů ve flightu.
 • Hráči si nemusí na hřišti krýt obličej, ale musí dodržovat vzdálenost 2 metry, v případě, že se přiblíží, je povinné si roušku nebo jiný prostředek na zakrytí nosu a úst nasadit.
 • Pohyb bez roušky je povolen pouze na hřišti, tzn. při příjezdu do areálu a po opuštění hřiště jsou hráči povinní krýt si nos a ústa rouškou, šátkem nebo jiným prostředkem.
 • Každý hráč má vlastní výstroj.
 • Rozestupy mezi jednotlivými flighty musí být alespoň 10 minut, prosíme hráče o ohleduplnost, netlačte se na hráče na jamce před vámi a vyčkejte, až dohrají.
 • Hráči jsou povinni dodržovat veškerá bezpečnostní a hygienická nařízení.
 • Při hře zůstává vlajková tyč v jamce.
 • U bunkerů nejsou umístěny hrábě, bunkery se hrají jako půda v opravě.
 • Vstup na hřiště je povolen pouze odbaveným hráčům (týká se to členů i nečlenů).
 • Na hřišti se bude pohybovat manažer, maršál nebo jiná pověřená osoba, která je oprávněná požadovat ověření, zda je hráč odbaven a potvrzení o zaplacení u platících hráčů (členové s ročním FEE nebo udržovacím členstvím, hráči ostatních klubů). Při zjištění, že je hráč na hřišti neoprávněně - neodbaven, je oprávněn takového hráče z hřiště okamžitě vykázat.
 • Přednostní právo rezervace tee time mají členové klubu, kterým je vyhrazena polovina hracích časů v každé hodině. Pokud tyto časy nejsou členy klubu obsazeny do 8 hodin ráno v den hry, mají ostatní hráči možnost provést rezervaci.
 • Klub si vyhrazuje právo zrušit rezervace nečlenům, kteří si vytvoří rezervaci před stanoveným termínem (před 8. hodinou ráno v den hry).
 • Hráčům, kteří si vytvoří rezervaci a na svůj tee time se nedostaví, může být provedena blokace a nebude umožněna další rezervace přes Tee time. Každý má možnost svou rezervaci hry zrušit, pokud ví, že přijet nemůže, a uvolnit tak herní čas někomu jinému.
 • Výše uvedené podmínky platí do odvolání.

 

 

Přejeme všem hráčům hezkou hru a věříme, že budete všichni maximálně disciplinovaní a dodržovat nejen opatření epidemiologická, ale také golfovou etiketu. Tzn. Budete k sobě maximálně ohleduplní, nebudete se shlukovat ve více lidech, než je povoleno, budete dodržovat tempo hry, nebudete zbytečně zdržovat a naopak se nebudete tlačit na hráče před vámi, budete vypichovat pitchmarky, opravovat řízky a nebudete hrát více míči současně a nebudete využívat hřiště jako driving range pro hru s dlouhými holemi.


Děkujeme za respektování pravidel!

 

Schváleno VV GCLKO ve Zlíně - Kostelci 7. dubna 2020

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz