Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Letošní ligové soutěže znamenaly pro Kostelec zlatý střed

Vloženo: 27. 07. 2020 00:00

Letos náš klub vyrazila reprezentovat hned dvě družstva mužů, která přinesla vyrovnané výsledky. 

Průběh druhé ligy poznamenala omezení proti šíření koronaviru, proto se neuskutečnil první plánovaný turnaj a formát se změnil na jeden třídenní turnaj - 3 kola na rány v Šilheřovicích. Pánové sem vyrazili v prakticky totožném složení, jako v loňském roce. Chlapy nově doplnil jen Adam Ondryáš, který vystřídal nemocného Jendu Malotu. Kapitánskou čepici tak letos nasadil Robin Ševčík. 

Konečné umístění na 5. místě můžeme jen pochválit, pánové ze sebe vydali maximum. 

 

Nově jsme na přání golfistů nasadili i kostelecké béčko, které zabojovalo ve třetí lize. Té se změny vyhnuly a tak o konečném pořadí rozhodly turnaje na Čeladné a v Austerlitz. 

Úplně nově sestavené družstvo pod vedením hrajícího kapitána Aleše Kafky mohlo jen překvapit a ve finále překvapilo velice příjemně. 6. místo z ligové premiéry je více než slušný výsledek. 

Děkujeme všem hráčům, kteří se za náš klub letos postavili v první linii :-) 

 

Po uplynulém víkendu jsou za námi také ligové soutěže družstev.

 

- - -

Letos nás velmi slušně reprezentovala dvě družstva mužů: ve 3. lize tým GCLKO B pod vedením Aleše Kafky, ve druhé lize tým GCLKO vystřídal letos na kapitánské pozici ze zdravotních důvodů Jeníka Malotu Robin Ševčík.

 

Třetí lize se vyhnuly koronavirové změny ligového kalendáře a ta se odehrály oba turnaje. 1. a 2. kolo 13. - 14. června na Čeladné a 3. a 4. kolo 11. - 12. července v Austerlitz. Celkově se tým umístil na skvělém 6. místě z 15 družstev.

 

O stupínek lépe se letos zadařilo našemu druholigovému mužstvu. 2. liga se kvůli koroně hrála ve zkráceném formátu, konal se pouze jeden třídenní turnaj - 3 kola na rány, 24. - 26. července v Šilheřovicích.

 

Zde už mimochodem opět platila zpřísněná protipandemická opatření (přijet na čas, odehrát a pryč z hřiště), takže chlapy nemáme ani na společné fotce.

 

Ale jmenovitě za áčko: Robin Ševčík, Michal Hřičiště ml., Michal Hřičiště, Jan Bruštík, Dušan Miklík a Adam Ondryáš. Béčko ve složení: Aleš Kafka, Pavel Andrýsek, Hugo Mikl, Michal Nahálka, Michal Mikl st., Michal Král a Petr Málek.

 

Pánové velké díky za příkladnou reprezentaci našeho klubu! A Jeníkovi přejeme brzké uzdravení.

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz