Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Kostelečtí golfisté přivezli ze soutěže družstev skvělé 2. místo.

Vloženo: 30. 07. 2019 00:00

Poslední červencový víkend proběhlo v Ropici 3. kolo a Play off soutěže družstev ve druhé lize, skupina D - Morava. 

Týmu kosteleckých golfistů, pod vedením kapitána Jendy Maloty, se podařilo na turnaji vybojovat celkové 2. místo, kdy ve finálové jamkovce podlehli protihráčům z Kravař. 

Jsme obrovsky hrdí na skvělé výkony, které pánové na hřišti předvedli, a tím dosáhli krásného umístění. Tak blízko k postupu do první ligy náš klub ještě nikdy neměl. A uvidíme, co nás čeká příští rok! 

Na 3. kolo a Play Off se o posledním červencovém víkendu vydal náš tým s velkými ambicemi. Po prvních dvou kolech z turnaje v Čeladné měli pánové výbornou startovní pozici do dalších bojů. Druhé místo z celkem 12 týmů v herní části D - Morava slibovalo, že se můžeme těšit na zajímavý souboj o první místo a tedy i postup do první ligy. Tak blízko naši pánové ještě nebyli!

 

Na turnaj do Ropice odjel tým dokonale připravený a v perfektní formě. Což také chlapi předvedli hned ve 3. kole, kde se jim podařilo pozici obhájit a celkovým součtem 402 ran udrželi druhé místo v tabulce. Poprvé v historii byla bitva o první ligu na dosah!

 

V jamkovce pak kostelecké mužstvo narazilo na soupeře z Golf klubu Valmez. Ty naši hoši po náročných bojích až do 18. jamek drtili a naděje ve finálový souboj se proměnila ve skutečnost.

 

O postup do první ligy se poprali se Zámeckým Golf Clubem Kravaře. Nakonec bylo štěstí o jeden jediný bod v celkovém součtu více nakloněno Kravařským hráčům a jen těsně nám utekl postup mezi elitu českých klubových družstev se skóre 2:3 na body.

 

Ve výsledcích jednotlivců turnaje se nejvýrazněji prosadil sám kapitán, Jeník Malota, který obsadil 11. příčku ze 72 hráčů. Robin Ševčík (16. místo), Jan Bruštík (26. místo), Michal Hřičiště (30. místo), Michal Hřičiště (32. místo) a Dušan Miklík (63. místo).

 

- - -

 

I přes neproměněnou šanci v závěru patří celému týmu obrovská poklona za to, jak fantasticky hráli!

 

Děkujeme za perfektní reprezentaci!


Minimálně nás přesvědčili, že na postup rozhodně máme a příští rok to soupeřům nandáme!

Na výsledky se můžete podívat tady.

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz