Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Členské karty ČGF v roce 2021

Vloženo: 26. 02. 2021 13:33

Rok 2021 je z pohledu členských neboli registračních karet ČGF rokem přechodným – přechází se totiž z plastových na elektronické členské karty. Všichni registrovaní hráči golfu obdrží prostřednictvím svého klubu plastovou členskou kartu ČGF v roce 2021 zřejmě naposledy. Souběžně bude karta k dispozici v elektronické podobě pro každého majitele chytrého telefonu s operačním systémem iOS nebo Android. 

Elektronická členská karta ČGF bude golfistům k dispozici ve dvou mobilních aplikacích. Tou první je „apka“ České golfové federace. Bližší informace o aplikaci se dozvíte na www.cgf.cz/app  Druhou aplikací je mobilní aplikace TeeTime.

Plastová členská karta ČGF dozná několika drobných změn. Na přední straně již nebudou uvedeny informace o platnosti karty a hendikepu (indexu). V zásadě neomezená platnost karty, díky trvale platnému identifikátoru na magnetickém proužku, umožní i v dalších letech využívat její funkce tak, jak jsou golfisté zvyklí. Na zadní straně karty bude nově QR kód, který nahradí údaj o hendikepu.

Jakmile budou plastové karty doručeny a připraveny k vyzvednutí, budeme Vás informovat.

Fotogalerie

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz