Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Benefiční turnaj EDUCO CUP skončil rekordním výtěžkem!

Vloženo: 26. 06. 2019 00:00

Vážení a milí, tak to jsme opravdu nečekali! 
Rekordní výtěžek ze sobotního benefičního turnaje činí 152 550 korun. Velké díky všem, kdo jste na turnaj dorazili (i nedorazili) a přispěli jakoukoliv měrou. Z každé vybrané koruny pro Středisko rané péče Educo Zlín z.s. máme ohromnou radost a věříme, že bude významnou pomocí v jejich záslužné práci. Obrovské poděkování pak patří těm, kteří se velmi aktivně zapojili do následné dražby a výtěžek pomohli vytáhnout na tuto krásnou částku! 

41 příznivců golfového greenu ukázalo, že má srdce na pravém místě. Svou účastí v rámci jubilejního 10. ročníku benefičního golfového turnaje EDUCO CUP 2019 pomohli k rekordnímu výtěžku 152 550 korun. Vybranou částku použije Středisko rané péče EDUCO Zlín, organizátor akce, na zajištění služeb pro 110 klientských rodin s dětmi se zdravotním postižením ve Zlínském kraji. Pomoci potřebným svou účastí v turnaji neváhal ani zlínský hokejista Zděněk Okál. Turnaj podpořila také úspěšná česká golfistka Klára Spilková. Úspěšná charitativní sportovní akce se uskutečnila v sobotu 22. 6. 2019 v Golf Club Lázně Kostelec.

„Letošní rekordní výtěžek nás mile překvapil. Velmi si vážíme podpory všech zúčastněných golfistů a našich firemních partnerů. Turnaj patří mezi naše nejvýznamnější benefiční akce. Vybranou částku použijeme na zajištění rané péče pro našich 110 klientských rodin. Jsme si vědomi, kolik úsilí potřebuje vynaložit rodina s dětmi se zdravotním znevýhodněním. Slovo handicap se stalo tím, co propojilo znevýhodnění s golfem. Handicap je pojmem, který figuruje jak v EDUCU, tak v golfové terminologii.  Hráči mají šanci snížit svůj handicap skvělou hrou, svou účastí a dobrovolným startovným zajistit podporu služeb neziskové organizace EDUCO," sdělila ředitelka Střediska rané péče EDUCO Zlín Dagmar Machová.

Zdeněk Okál vyměnil hokejku za golfovou hůl
Hokejku za golfovou hůl v sobotu vyměnil zlínský hokejista Zděnek Okál. Svou hokejku a dres navíc věnoval do benefiční dražby. „Charitativní turnaj byla velmi povedená akce, která myslím, že splnila zcela svůj účel. Byl jsem velmi příjemně překvapen atmosférou, která tam byla. Je velice dobře, že se takové akce pořádají a mají smysl. Rád jsem se zúčastnil a těší mě, že můj příspěvek do dražby pomůže potřebným," prozradil Okál.

Benefiční dražbu v rámci golfového turnaje EDUCO CUP 2019 podpořila i známá česká golfistka Klára Spilková. Ačkoliv se kvůli časové vytíženosti nemohla turnaje zúčastnit osobně, věnovala do dražby své trofeje, a to markovátko z turnaje Women´s British Open 2018 a bundu z prestižního turnaje Stolkein CUP 2019. Klára je jediná hráčka z České republiky, která se této soutěžen zatím zúčastnila. „Těší mě, že jsem mohla aspoň trošku přispět na dobou věc věnováním svých turnajových věcí," prozradila Spilková.

Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s. poskytuje podporu rodinám s dětmi se zdravotním postižením (od narození do 7 let věku dítěte) již 14 let. Jedná se o bezplatnou terénní sociální službu. EDUCO poskytuje v současné době odbornou podporu 110 rodinám ve Zlínském kraji. Svou pozornost věnuje dětem s autismem, s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením, nebo předčasně narozeným dětem.

 

Úžasnou bilanci turnaje sdílela na svých stránkách i samotná Klárka Spilková. Které také děkujeme za podporu. 

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz