Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Valašský víceboj 2021

Datum konání: 13. 11. 2021 08:30

Naše milé valašské cérky a ogaři. Válá sa vám doma flaša čerstvě vypálené slivovice? Tož neváhajte, popadněte ju a dovalte sem k nám do Kostelca. Bude sa tu hledať ta nejlepší domácí gořalka z jediného pravého valašského ovoca - trnky!!! Zima už je za dveřama a je potřeba sa pořádně zahřáť.

A jak to všecko bude: na dvoch stanovišťách budú na vás čekat vzorky přihlášených pálenek, keré sú enom pro ty co si nevozíja prdel v autě nebo majú osobního droškařa anebo řádnú odvahu, pokuty za vás policajtom cálovať nebudeme. Kdo ochutná všecky vzorky (není nutné), može aj hodnotit a može tak pomoct najít ty nejlepší valašské kapky. Ten z vás, čí flaša bude v soutěži, dostane slevu stovku na startovným.

Cérky, co budú chtěť cosi napéct a ukázat sa co umíja v kuchyni, možú neco žduchnúť.

Pár vřelých slov vám řekneme v 8:30 hod, a odpálíme to po devátej hodině kanónem. Aby sa nám rýchlo šlo, budeme hráť po dvoch. Pro ty co nechápú, nebo sú hlúpí, to znamená texas. Tož mosíte k sobě eště kehosi druhého naverbovať.

Další informace a možnost přihlášení zde.

Vydáno: 01.11.2021 | Autor: Jitka Cupáková
Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz