Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
T: 577 152 171 (manažer klubu)
www.teetime.cz

O klubu

Golf Club Lázně Kostelec u Zlína je spolek. Jeho působnost je výhradně spojena s poskytováním služeb v golfovém sportu v areálu Lázní Kostelec u Zlína. Sdružuje milovníky tohoto krásného sportu a organizuje golfové turnaje vážné i nevážné.

Klubovna

- - -

Stylový prostor s golfovou výzdobou, proskleným průhledem na odpaliště 1. jamky na jedné straně a na straně druhé do indooru. Bar, 60 míst k sezení, teplá i studená kuchyně, velký výběr nápojů.

Proshop

- - -

Prodej golfového vybavení - hole, míče, oblečení, obuvi a doplňků.

Tréninky mládež

Čtvrtek - noví zájemci a členové první rok členství - 16.00-18.00 hodin

(trenéři Radek Cholasta, Pavel Andrýsek)

trénink je určen pouze pro děti od 5 do 15 let

Ostatní tréninky mládeže dle individuální domluvy s trenéry (Bosák, Vepřek)

Individuální trénink

- - -

Golfisté mohou využít služeb klubových profesionálů. V klubovně je k dispozici rozpis lekcí i kontaktní údaje na PRO trenéry Pavla Vepřeka a Ondru Bosáka.Telefony na trenéry můžete najít v sekci Klub, trenéři.

Golfisté a ostatní návštěvníci Golf Clubu Lázně Kostelec mohou využít dalších služeb poskytovaných v celém lázeňském areálu. Kromě golfové klubovny je k dispozici další restaurace, denní bar, sauna, masáže a koupele, tenisový kurt, vyhřívané koupaliště a řada dalších služeb.

Odběr novinek z klubu / newsletter

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168