Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

O klubu

Golf Club Lázně Kostelec u Zlína je zapsaný spolek. Jeho působnost je výhradně spojena s poskytováním služeb v golfovém sportu v areálu Lázní Kostelec u Zlína. Sdružuje milovníky tohoto krásného sportu a organizuje golfové turnaje vážné i nevážné.

 

Klubovna

- - -

Stylový prostor s golfovou výzdobou, proskleným průhledem na odpaliště první jamky na jedné straně a na straně druhé do indooru golfu. Bar nabízí 60 míst k sezení a celoročně se zde můžete občerstvit nabídkou pokrkmů z hotelové kuchyně a osvěžit nebo zahřát aktuální nabídkou studených i teplých nápojů. 

Prostor je také možné využit k pořádání soukromých i firemních eventů ve stylovém prostředí.

 

TRÉNINKOVÁ ČINNOST

Tréninky mládež

- - -

Čtvrtek - noví zájemci a členové první rok členství - 16.00-18.00 hodin

(trenéři Radek Cholasta, Pavel Andrýsek)

  • trénink je určen pouze pro děti od 5 do 15 let
  • Ostatní tréninky mládeže dle individuální domluvy s trenéry (Bosák, Vepřek)

 

 

Individuální tréninky

- - -

Golfisté mohou využít služeb klubových profesionálů. V klubovně je k dispozici rozpis lekcí i kontaktní údaje na PRO trenéry Pavla Vepřeka a Ondřeje Bosáka. Kontakty na oba trenéry najdete ZDE

 

 

 

 

Golfisté a ostatní návštěvníci Golf Clubu Lázně Kostelec mohou využít dalších služeb poskytovaných v celém lázeňském areálu. Kromě golfové klubovny je k dispozici další restaurace, denní bar, sauna, masáže a koupele, tenisový kurt, vyhřívané koupaliště a řada dalších služeb.

 

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz