Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Letošní ligové soutěže znamenaly pro Kostelec zlatý střed

Vloženo: 27.7.2020

 

Po uplynulém víkendu jsou za námi také ligové soutěže družstev.

 

- - -

Letos nás velmi slušně reprezentovala dvě družstva mužů: ve 3. lize tým GCLKO B pod vedením Aleše Kafky, ve druhé lize tým GCLKO vystřídal letos na kapitánské pozici ze zdravotních důvodů Jeníka Malotu Robin Ševčík.

 

Třetí lize se vyhnuly koronavirové změny ligového kalendáře a ta se odehrály oba turnaje. 1. a 2. kolo 13. - 14. června na Čeladné a 3. a 4. kolo 11. - 12. července v Austerlitz. Celkově se tým umístil na skvělém 6. místě z 15 družstev.

 

O stupínek lépe se letos zadařilo našemu druholigovému mužstvu. 2. liga se kvůli koroně hrála ve zkráceném formátu, konal se pouze jeden třídenní turnaj - 3 kola na rány, 24. - 26. července v Šilheřovicích.

 

Zde už mimochodem opět platila zpřísněná protipandemická opatření (přijet na čas, odehrát a pryč z hřiště), takže chlapy nemáme ani na společné fotce.

 

Ale jmenovitě za áčko: Robin Ševčík, Michal Hřičiště ml., Michal Hřičiště, Jan Bruštík, Dušan Miklík a Adam Ondryáš. Béčko ve složení: Aleš Kafka, Pavel Andrýsek, Hugo Mikl, Michal Nahálka, Michal Mikl st., Michal Král a Petr Málek.

 

Pánové velké díky za příkladnou reprezentaci našeho klubu! A Jeníkovi přejeme brzké uzdravení.

Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz