Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

ELEMENTS & GCLKO HCP tour 2018

V neděli 28. října proběhlo vyhodnocení letošní ELEMENTS & GCLKO HCP TOUR. Hráči, kteří se umístili na nejvyšších pozicích ve svých kategoriích si převzali poháry a ceny z rukou ředitele společnosti GIENGER spol. s r.o., Dipl. Ing. Vítězslava Hanáka, Ph.D., pod kterou značka interiérových a koupelnových studiií Elements patří. Gratulujeme vítězům, kteří si odnesli nejen hodnotné dárky od partnera, ale také slevy na herní FEE na příští rok.

 

soutěžní kategorie A: HCP 4 - 18,9

1. místo: Kafka Aleš
2. místo: Knápek Mojmír
3. místo: Mudrák Pavel

 

soutěžní kategorie B: HCP 19 - 54

1. místo: Král Michal
2. místo: Zahálka František
3. místo: Šenkyřík Milan


Túra 28 jednotlivých turnajů, které se hrají v průběhu letošní sezóny vždy v úterý a neděli (s několika výjimkami v sobotu)ve vybraných termínech. Termíny turnajů jsou vypsány na serveru www.gclk.cz nebo www.cgf.cz v sekci turnaje. Túra bude hodnocena ve dvou kategoriích: A) HCP 4 - 18,9 B) HCP 19 - 54. Ocenění budou hráči na 1. - 3. místě v obou kategoriích.

 

- - -

 

PROPOZICE HCP TOUR 2018

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY HCP TOUR

KONEČNÉ VÝSLEDKY


Partnerem letošní tour je koupelnové a interiérové studio Elements Zlín, které představuje zcela nový a moderní koncept vzorkovny koupelnové, topenářské a interiérové techniky. Najdete jej v areálu Svitu (budova 64/2).

- - -

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz