Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
T: 577 152 171 (manažer klubu)
www.teetime.cz

Místní pravidla

 

Hranice hřiště (pravidlo 27):
- Jsou označeny bílými kolíky na jamkách č. 2, 3, 4 a 9 nebo plotem na jamce č. 9
- Na jamce č. 1 neplatí aut ohraničující jamku č. 2

 

Závady (pravidlo 24):
- Mladé stromky s kůlem, všechny součásti zavlažovacího a odvodňovacího systému, koše na odpadky, stojany s popisem, lavičky, mosty, altány, betonové skruže a poklopy kanalizace, všechny cesty s umělým povrchem, betonová zídka před cestou na jamce č. 2, bouda na jamce č. 1 a jiné uměle vytvořené předměty jsou nepohyblivá závada.
- Stožáry, dráty a kabely elektrického vedení jsou nepohyblivé závady. Jestliže míč zasáhne drát, kabel nebo stožár elektrického vedení, rána se musí zrušit a beztrestně opakovat.
- Kameny v bunkrech, značky na hřišti (next tee, carts, apod.) jsou pohyblivá závada.

 

Dropovací zóna:
- Na jamce č. 4 - jestliže míč skončí ve vodní překážce označené žlutými kolíky, může hráč s připočtením jedné trestné rány spustit míč na odpališti této jamky označeném modrými kameny.
- Na jamce č. 7 - jestliže míč skončí ve vodní překážce za greenem a přešel spojnici žlutých kolíků, může hráč s připočtením jedné trestné rány spustit míč na odpališti jamky č. 8 označeném žlutými kameny.
- Na jamce č. 8 - jestliže míč skončí ve vodní překážce a přešel spojnici žlutých kolíků, může hráč s připočtením jedné trestné rány spustit míč v dropovací zóně pod hrází této vodní překážky.
- Na jamce č. 9 - v případě nalezení míče v prostoru mezi přední hranicí cesty a plotem za cestou u greenu, může hráč bez trestné rány spustit míč v dropovací zóně u greenu.

 

Půda v opravě (pavidlo 25):
- Je označena modrými kolíky nebo čarami a je z ní ZAKÁZÁNO hrát.
- Stopy po pneumatikách pracovních strojů na nízko střižených plochách.

 

Žádáme hráče, aby při hře dbali na tyto zásady:
- Na odpalištích NEPROVÁDĚJTE CVIČNÉ ŠVIHY.
- Vyseknuté divoty (řízky) vracejte na původní místo.
- Zarovnejte stopy v bunkrech.
- Na jamkovištích opravujte důlky po dopadu míče.
- S golfovými vozíky a E-carts nepřejíždějte přes odpaliště, parkujte vždy v dostatečné vzdálenosti od greenu, dbejte směrovek a značení na hřišti.
- Omezte hlučnost na hřišti.

 

 

 

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz