Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)

Víkend plný golfu se vydařil

Vloženo: 18. 06. 2009 00:00

V sobotu 13.6. proběhly hned dva turnaje. Začínající golfisté si mohli vyzkoušet ostrých 18 jamek a volnomyšlenkáři již tradičně řádili při kosteleckém nočníku.

V sobotu 13.6. proběhly hned dva turnaje. Začínající golfisté si mohli vyzkoušet ostrých 18 jamek a volnomyšlenkáři již tradičně řádili při kosteleckém nočníku. Myslím, že v obou případech byli golfisté spokojeni. Začátečníci si mohli bez obav a trémy zahrát soutěžní kolo mezi hráči stejné výkonnosti. Hrálo se systémem Stableford a Zdenkem Malotou zahraný vítězný výsledek 60 spejblů napovídá o velkých možnostech našich začínajících golfistů.

Tradiční "Kostelecký nočník" byl jako vždy plný legrace a dobrodružného golfu. První kolo se hrálo ještě za světla a byl místy vidět i dobrý golf. Nicméně při druhém kole, které bylo za tmy hráno svítícími balóny, byly najednou všechny ambice tytam. Hráči se náramě bavili a šlo spíše o společenskou akci než sportovní klání. Volně pojatá pravidla umožňovala řadu experimentů ve výživě sportovců, dopingové komisi byl předem znemožněn kontakt s hráči a tak výsledky raději nebudeme publikovat.

PS: chlapi, kdo nevrátí svítící balóny bude vyvěšen na nástěnku hanby (hned vedle mistrů klubu)