Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.teetime.cz

Power Plate

- - -

 

Co je Power Plate?

 

Power Plate® je prvotřídní vibrační zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení a wellness pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Využívá princip Acceleration Training™ ke stimulaci přirozené odezvy organismu na vibrace.
Trojrozměrná vibrační technologie, na níž je založena funkce Power Plate, je v současnosti nejnovější užívanou cvičební technikou, která přináší nový rozměr do kondičního cvičení a zdravého životního stylu pro všechny věkové kategorie a tělesné schopnosti. Přístroje pracují na bázi mimovolních tělesných reflexů, které jsou vyvolány speciální vibrací působící na vysoký počet svalových vláken, jež nejsou při běžném tréninku ovlivnitelná. Umožňuje tak snadný, bezpečný a vysoce efektivní trénink, kdy za pouhých 30 minut dosáhnete stejných výsledků jako při běžném cvičení trvajícím 1,5 až 2 hodiny.

- - -

Benefity cvičení na Power Plate

  • rehabilitace
  • zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností
  • zlepšení flexibility a pohyblivosti
  • tvarování postavy a redukce celulitidy
  • zvýšení hustoty kostní tkáně
  • zotavení a regenerace
  • zvýšená cirkulace krve a podpora kardiovaskulárního systému
  • podpora nervosvalových funkcí

 

Postřehy světových golfistů používajících Power Plate:

Colin Montgomerie: “Přístroj Power Plate doplňuje můj běžný fitness program, je skvělý pro zvětšení síly a pomohl mi také zvýšit pohyblivost ve spodní části zad. Když ho použiju, cítím se pružněji. Líbí se mi skutečnost, že cvičení provedete během relativně krátké doby. Mohl bych žít bez cvičení, ale to bych nemohl dělat svou práci. Když nejsem na turnaji, potřebuji zůstat fit. Power Plate mi dodává sílu a zabraňuje zranění.”

Lee Westwood: “Přístroj Power Plate® mí představil v září 2005 Jeff Davis. Okamžitě na mě udělala dojem jeho univerzálnost a specifické použití pro kondiční trénink golfového hráče včetně protahování kolenních šlach, masáže (pro regeneraci/relaxaci) a rozvoje stability jádra. Nyní jsem přešel k Power Plate pro5 AIRdaptive™, abych v golfovém švihu dále rozvíjel stabilitu a sílu. “

Nick Dougherty: “Zapojení přístroje Power Plate® do tréninkového rozvrhu mělo významný a velice pozitivní dopad. Líbí se mi univerzálnost, kterou nabízí. Cvičení na Power Plate® dodalo mému tréninkovému programu novou vzrušující dimenzi, od protahování, cviků na sílu a flexibilitu po masáž a relaxaci.”

Laura Davies: “Pravidelný trénink na přístroji Power Plate® mou hru obohacuje mnoha způsoby. Už jsem zaznamenala výrazné zlepšení ve flexibilitě a rozsahu pohybu, které jsou pro golfisty tak důležité. Bylo fantastické mít tento nástroj minulý rok na turnaji Solheim Cup. Měla jsem mezi jednotlivými koly velmi unavené nohy, ale přístroj Power Plate® mi ve velmi krátkém čase umožnil zotavit se a hrát co nejlépe. Trénink na Power Plate® bude znamenat obrovský rozdíl v každém ohledu mé hry, od procvičení celého těla během pouhých 15 minut po masáž a relaxaci, které můžu využít po dlouhém hraní.”

- - -

Power Plate využívá k tréninku i řada dalších známých sportovců jako např. Lukáš Lízánek, Lary Nelson, Nikola Sudová, Rafael Nadal, Serena Williams, fotbalisté FC Chelsea, fotbalisté a hokejisté Sparta Praha.

 

O využití Power Plate při golfovém tréninku, si můžete přečíst i na idnes.cz

 

 

 

Odběr novinek z klubu / newsletter

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz